HOE WERKT HET

OKTOBERFEST MEEMAKEN IN DEN HAAG?

Het feest vindt 29 en 30 september plaats bij de Boterwaag op de Grote Markt in Den Haag. Feestgangers kunnen hier in de Festzelt aan lange biertafels aanschuiven, ongehinderd door eventueel slecht weer. Binnen in De Boterwaag kunnen de echte die hards met pullen bier op de dansvloer en de tafels los.

TICKETS

Tickets á 10,-  zijn alleen verkrijgbaar aan de deur.
Maar let op! Kom jij geheel in stijl gekleed: in een traditionele dirndl of lederhosen, dan is de toegang gratis.

GEEN 18, GEEN KATER!

Dit evenement is 18+, dus heb je een leuk jong koppie, hou dan je ID bij de hand, we gaan ernaar vragen.

TAFEL RESERVEREN SCNITZELPARADIJS
Wil je komen eten in het Schnitzelparadijs? Reserveer dan HIER een plekje aan één van onze typische biergarten tafels en geniet van onze Oktoberfest gerechten! Entree is gratis.

Ben je van plan om met meer dan 8 personen te komen eten, stuur dan een mail naar: info@boterwaag.nl of bel: 0612968282. Reserveren kan op beide dagen tussen 16:00 en 20:00 uur

Auf wiedersehen!

 

 

 

 

 

 

Voor tickets en tafelreserveringen kun je terecht op https://www.oktoberfest-denhaag.nl/ .